НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ТРЕНІНГ ДО ПІДГОТОВКИ ДО ПРАКТИЧНО-ОРІЄНТОВАНОГО ІСПИТУ ОSCE – 1

15.04.2019

13 квітня 2019 року в першій аудиторії морфологічного корпусу НМУ імені О.О. Богомольця пройшов комплексний тренінг для студентів 3-го курсу з підготовки до складання практично-орієнтованого іспиту ОСКІ-1.

Це вже другий суботній тренінг і цього разу були опрацьовані наступні станції: розпитування і фізикальне обстеження терапевтичного хворого, реєстрація та інтерпретація ЕКГ, вимірювання артеріального тиску. Крім терапевтичних станцій, була розібрана та відпрацьована на практиці методика накладання пневмошини. Ця навичка входить до складу комбінованої хірургічної стації «Травма».

На початку тренінгу до уваги учасників модераторами був представлений алгоритм виконання кожної практично-орієнтованої компетентності на навички. Студенти були детально ознайомлені із послідовністю та правильністю проведення медичного інтерв’ю, методикою фізикального обстеження серцево-судинної, дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, гепато-біліарної системи.

Під час тренінгу працювали у парах, збираючи анамнез та проводячи фізикальне обстеження, практикувалися у накладанні електродів та реєстрації ЕКГ, вимірюванні артеріального тиску та інтерпретації електрокардіограми.

Мета тренінгу – опрацювати практичні навики (реєстрація ЕКГ, вимірювання артеріального тиску, накладання пневмошини) й набути компетентностей (проведення медичного інтерв’ю та обстеження хворої людини).

Модераторами цього тренінгу стали доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №1 О.М. Плєнова, декан медичного факультету №3, професор кафедри дитячих інфекційних хвороб О.В. Виговська та студент 6-го курсу медичного факультету №3 Михайло Сидоренко.

У роботі тренінгу взяли участь студенти 3-х курсів медичних факультетів, серед яких переважна кількість учасників – студенти-педіатри.

Деканат медичного факультету №3 – педіатричного