НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

112 КАНАЛ СПРОСТУВАВ ФЕЙКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НМУ ІМЕНІ О.О. БОГОМОЛЬЦЯ

21.06.2019

20 червня 2019 року на сайті 112 каналу з’явилася інформація про нібито скасування виборів на посаду ректора в НМУ імені О.О. Богомольця. Автор публікації посилався на оголошення, вміщене з цього приводу в газеті “Урядовий кур’єр” (№ 114, стор. 10) від 20 червня 2019 року. Насправді  видання надрукувало оголошення зовсім іншого змісту, у ньому йдеться виключно про скасування конкурсу на посади проректорів.

Таке саме формулювання має й повідомлення, оприлюднене на офіційному сайті Університету.

Після звернення до редакції сайту 112 каналу з вимогою спростувати це повідомлення, його керівництво вибачилося за розміщення недостовірної інформації і оприлюднило повідомлення такого змісту (цитуємо мовою оригіналу):

 

Конкурс на должность проректоров университета им. Богомольца отменен (исправлено)

Изменения внесены в публикацию в части должностей, конкурсы на которые были отменены

    

Национальный медицинский университет им. Богомольца заявляет, что конкурс на должность проректоров ВУЗа отменен. Об этом говорится в сообщении НМУ в газете “Урядовий кур’єр”.

“Национальный медицинский университет имени А.А.Богомольца сообщает, что конкурс, объявление которого было опубликовано в газете “Урядовый курьер” от 16 мая 2019 № 90 (6453), на замещение должностей первого проректора по научно-педагогической работе и последипломной образования, проректора по научно-педагогической работе, международным связям и европейской интеграции, проректора по научно-педагогической и лечебной работы, проректора по научно-педагогической и воспитательной работы, проректора по научно-педагогической и учебной работе отменено”, – сказано в сообщении. 

Ранее в публикации было сказано, что отменен конкурс на должность ректора. Эта информация не соответствует действительности. 

 

Повністю інформацію можна прочитати за посиланням: 

https://112.ua/obshchestvo/konkursnadolzhnostrektorauniversitetaimbogomolcaotmenennmu-496668.html

 

На жаль, цю хибну інформацію, з посиланням на 112 канал, підхопили і розтиражували інші видання. Саме тому, ми наголошуємо на використанні представниками ЗМІ правдивих формулювань і ще раз акцентуємо увагу, що скасовано конкурс лише на заміщення вакантних посад проректорів НМУ імені О.О. Богомольця.

 

Прес-центр