Перемоги збірної НМУ у Фестивалі плавання «МІСТЕР БАТЕРФЛЯЙ»

23.03.2015

21 березня  2015  р. дві збірні команди НМУ імені О.О.Богомольця взяли участь у Фестивалі плавання «Містер Батерфляй», який проводиться в рамках реалізації програми Київської міської спартакіади «Здоровий киянин» з метою зміцнення здоров’я, залучення до регулярних занять фізичною культурою і спортом, організації активного відпочинку та визначення кращих спортсменів.

Спортсмени-плавці обох наших команд порадували своїми результатами. Коваль Крістіна (студентка медичного факультету №2, 3 курс) здобула срібло на дистанціях 25 м та 50 м вільним стилем. Колесников Станіслав (студент медичного факультету №1, 2 курс) виборов срібло на дистанціях 50 м вільним стилем та 100 м комплексне плавання. Слід зазначити, що на обох дистанціях серед чоловіків весь п’єдестал пошани зайняли наші спортсмени. Перше місце на дистанції 50 м вільним стилем зайняв Білий Станіслав (студент стоматологічного факультету, 2 курс), на дистанції 100 м комплексне плавання – Маркін Євген (студент медичного факультету №3, 4 курс). Студент 1 курсу стоматологічного факультету, Ошурко Владислав посів третє місце на обох дистанціях.
Хвилюючим та інтригуючим моментом змагань стала змішана естафета 4х25 м вільним стилем, де переможці отримують головний приз змагань – Кубок Виклику. У запеклій боротьбі збірна команда НМУ №1 (у складі Коваль К., Рядська О., Колесніков С., Білий С.) отримала золото і головний приз – перехідний Кубок. Збірна команда №2 (у складі Соколик В., Шадурська К., Маркін Є., Ошурко В.) виборола бронзові медалі.
Щиро вітаємо наших спортсменів-плавців з успішним виступом на змаганнях!