НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ДО УВАГИ СПІВРОБІТНИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ

Шановні співробітники Університету, інформуємо Вас, що завдяки плідній співпраці університетського економічного блоку з органами Державного казначейства, є підстави очікувати отримання коштів для виплати першого в 2018 році авансу завтра 24 січня, а заробітної плати разом з надбавками  – 28-29 січня.

Адміністрація

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПРОФЕСОРА ЧЕРНЯКА ВІКТОРА АНАТОЛІЙОВИЧА

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з Днем народження завідувача кафедри оперативної хірургії та топографічної анатомії, доктора медичних наук, професора Віктора Анатолійовича Черняка.

Шановний Вікторе Анатолійовичу! 

Щиросердечно вітаємо Вас зі святом!

Вроджена інтелігентність, потужній інтелект, висока наукова культура, цілеспрямованість та наполегливість при досягненні мети та виконанні службових обов’язків викликають до Вас глибоку повагу та симпатію.

За період Вашої праці на посаді завідувача кафедра досягла значного творчого доробку. Для нас Ви – приклад послідовного і наполегливого руху до вершин професіоналізму.

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи, а людська повага хай буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Добробуту і злагоди у Вашій оселі!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПРОФЕСОРА ЧАЙКОВСЬКОГО ЮРІЯ БОГДАНОВИЧА

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з Днем народження завідувача кафедри гістології та ембріології, доктора медичних наук, Заслуженого діяча науки та техніки України професора, член-кореспондента НАМН України Юрія Богдановича Чайковського.

Шановний Юрію Богдановичу! 

Сердечно вітаємо Вас з святом!

Глибока повага та визнання серед колег є найкращим доказом Вашого високого професіоналізму та величезного досвіду.

Зичимо Вам щастя та міцного здоров’я, життєвих сил та любові, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди та достатку.

Хай здійсняться всі Ваші задуми і плани, а легка вдача та гарний настрій стануть незмінними супутниками по життю.

Добробуту, щастя і радості Вам!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КОСТЯНТИНА КОВАЛІШИНА

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з Днем народження голову Студентського парламенту НМУ Костянтина Ковалішина. 

Kostia%20Kovalishyn(1)[1]

Шановний Костянтине!

Вітаємо Вас з Днем народження!

Цінуємо Вас за наполегливість на відповідальній посаді, за відкритість та щирість у вирішенні студентських питань, за цікаві та корисні проекти. Нехай студентські роки не стануть рутиною, а приносять Вам задоволення.

Бажаємо успіху в обраній медичній професії і щоб поряд завжди були вірні друзі та щирі колеги.

Міцного здоров’я, наснаги до нових звершень та втілення цікавих ідей, невичерпної енергії і здійснення усіх мрій.

Щастя та добробуту!

ВІТАЄМО ПРОФЕСОРА ТАРАСА НИКУЛУ З НАГОРОДЖЕННЯМ ОРДЕНОМ «ЗА ЗАСЛУГИ» ІІІ СТУПЕНЯ

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає академіка НАН України, Заслуженого  діяча науки і техніки України, Лауреата Державної премії України, професора кафедри внутрішньої пропедевтики №2 ТАРАСА ДЕНИСОВИЧА НИКУЛУ
з нагородженням орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Указом Президента України №257/2016  з нагоди Дня медичного працівника

goyd2a_11(2)[1]

Шановний Тарасе Денисовичу!

Прийміть щирі привітання з нагородженням орденом «За заслуги» ІІІ ступеня –  високої державної нагороди України за видатні заслуги перед Україною в галузі охорони здоров’я.
Ця нагорода, насамперед, є нагадуванням про надзвичайно великий внесок у розвиток вітчизняної медицини. Ви не перестаєте вчитися і навчати колег, передаючи свій багатий досвід.
Нехай не зраджує Вас творча наснага і працьовитість. Зичимо міцного здоров’я і подальших успіхів на Вашому життєвому і творчому шляху.

ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ “ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ” ОЛЕКСАНДРА БУР’ЯНОВА

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця вітає з присвоєнням почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України» завідувача кафедри травматології та ортопедії професора ОЛЕКСАНДРА АНАТОЛІЙОВИЧА БУР’ЯНОВА

Указом Президента України №257/2016 від 17 червня 2016 року Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня медичного працівника за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високу професійну майстерність Олександру Анатолійовичу Бур’янову присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України».

_page_clip_image002[1]

Шановний Олександре Анатолійовичу!

Щиро вітаємо Вас з присвоєнням почесного звання. Зичимо міцного здоров’я, приємних життєвих моментів, невичерпної енергії для нових досягнень. Нехай Ваша плідна робота стане запорукою Вашого успіху та визнання.

 

ГОТУЄМОСЬ ДО ЗАСІДАНЬ ШКОЛИ-СЕМІНАРУ “ПРОБЛЕМИ БІОЕТИКИ ТА ФІЗИКИ ЖИВОГО”

01(15)[1]

02(7)[1]

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ АКАДЕМІКУ РОЗЕНФЕЛЬДУ ЛЕОНІДУ ГЕОРГІЙОВИЧУ

11 червня на 86-му році життя пішов у вічність видатний вчений, знавець медичної радіології, доктор медичних наук, професор, академік НАМН України, член-кореспондент НАН України Розенфельд Леонід Георгійович.

Колектив Національного медичного університету імені О.О. Богомольця висловлює глибокі співчуття рідним, близьким та колегам покійного з приводу непоправної втрати.

Церемонія прощання відбудеться 14 червня з 11:00 до 12:00 в актовій залі ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України”.

14 червня 2016 року о 14.30 у конфернц-залі фізико-хімічного корпусу НМУ відбудеться засідання конференції трудового колективу НМУ

14 червня 2016 року о 14.30 у конфернц-залі фізико-хімічного корпусу НМУ відбудеться засідання конференції трудового колективу НМУ імені О.О. Богомольця. Запрошуються співробітники Університету – делегати КТК.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ У ГУРТОЖИТКУ №2

У зв’язку з аварією на водогоні м.Києва та проведенням аварійно-ремонтних робіт, Київводоканал відключив від водопостачання гуртожиток №2 по вул.Трьохсвятительській, 4а. Зупинка водопостачання викликана необхідністю здійснити ремонтні роботи з ліквідації аварії.