НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

ЦИКЛ ТЕМАТИЧНОГО УДОСКОНАЛЕННЯ “ОСНОВИ ЛАПАРОСКОПІЧНОЇ ХІРУРГІЇ В ГІНЕКОЛОГІЇ”

30.10.2020

80-е рр. минулого століття ознаменували переворот в хірургії черевної порожнини: з’явилися нові – малоінвазивні методи проведення операцій. Їхній головний принцип полягає в тому, що проникнення в черевну порожнину здійснюється через маленькі розрізи в черевній стінці. Через них і виконуються всі хірургічні маніпуляції. Такий метод отримав назву лапароскопічного. В останні три десятиліття апаратура неухильно удосконалювалася, з’являлися нові технологічні розробки. Завдяки цьому лапароскопічна хірургія за період свого існування довела на практиці свої явні переваги в цілому ряді аспектів. У порівнянні з порожнинними операціями, одужання після лапароскопічних втручань проходить швидше, післяопераційні болі менш виражені, працездатність відновлюється раніше. Лапароскопічна хірургія дає кращі косметичні результати, оскільки післяопераційні шрами значно менше.

Згідно сучасних підходів у діагностиці та малоінвазивному лікуванні гінекологічної патології найбільш раціональним є застосування ендоскопічних методик. У зв’язку з чим, є актуальним проведення курсу лапароскопічної хірургії у поглибленні знань в області гінекології.

Метою курсу є вдосконалення професійної компетенції фахівця в області ендохірургії необхідної для діяльності в рамках наявної кваліфікації лікаря акушера-гінеколога.

Програма та навчальний план  розроблені співробітниками кафедри акушерства та гінекології післядипломної освіти НМУ імені О.О. Богомольця спільно з приватною клінікою репродуктивної медицини «Materi clinic» та ТОВ «Інститут сучасних ветеринарних технологій». Навчання включає в себе лекційні, семінарські заняття, а також 2-денний виїзний курс, що проходить безпосередньо в операційній на базі ветеринарного центру. Вперше в Україні фахівці матимуть змогу відпрацювати навички на тваринах, з дотримання всіх етичних норм під пильним контролем досвідчених менторів.

Для курсантів передбачено: навчальні матеріали, трансфер, 2-денне проживання в готелі, харчування. Тривалість курсу 1 тиждень (36 годин).

По закінченню надається посвідчення про проходження курсу  тематичного удосконалення.

РЕЄСТРАЦІЮ на курс відкрито!

GOOGLE реєстрація

Детальна інформація доступна за номером телефону:

+38 099 197 47 77 Катерина Спічак