НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені О.О. Богомольця
ЧЕСТЬ, МИЛОСЕРДЯ, СЛАВА

Грантові пропозиції для співробітників НМУ імені О.О. Богомольця

21.10.2019

Postdoctoral Position to study neural circuit development and neural developmental disorders

Постдокторантура для вивчення розвитку нейронних ланцюгів і нервових  розладів розвитку

Країна: США;

Дедлайн: 31.12.2019

Веб-сайт: postdocjobs.com

«Наша лабораторія вивчає розвиток нейронних ланцюгів і пов`язані з мовою нервові розлади розвитку, такі як аутизм. Ми шукаємо енергійну і цілеспрямовану людину з недавнім PhD в області молекулярної неврології або суміжних областях, щоб приєднатися до нашої команди».

Вимоги: кандидати повинні відправити резюме, заяву про дослідження, а також імена і контактну інформацію з трьох посилань на: xli4@lsuhsc.edu.

Postdoctoral Associate – Pediatrics

Науковий Співробітник Педіатрії

Країна: США;

Дедлайн: 31.12.2019

Веб-сайт: chu.tbe.taleo.net

Лабораторія, що досліджує роль натуральних кілерів у мікросередовищі пухлини  та методи для ex vivo інженерингу NK-клітин, які спрямовані на мікросередовище, як протиракову терапію, шукає доктора філософії для проведення досліджень.

Вимоги: доктор біологічних наук, бажано (але необов’язково) в імунології.

Досвід роботи з та аналізу первинних клітин крові людини або клітинних ліній за допомогою in vitro аналізів, проточної цитометрії та in vivo дослідження.

Посада постдокторанта в лабораторії доктора Бін Ванга

Країна: США;

Дедлайн: 31.12.2019

Веб-сайт: postdocjobs.com

Докторська посада співробітника одразу доступна в лабораторії доктора Бін Ванга в департаменті генетики Техаського університету імені М.А. Андерсона в Х’юстоні. Підтримка геномної цілісності є одним з основних біологічних механізмів протидії клітинам шкідливих та потенційно мутагенних ефектів різних пошкоджень ДНК. Цей проект полягає у використанні мишачих моделей з метою дослідження ролі нестабільності геному у розвитку пухлини.

Вимоги: заявники повинні надіслати своє резюме з бібліографією, контактною інформацією на електронну адресу доктора Бін Ванга: bwang3@mdanderson.org  Всі посади в Техаському університеті імені М. Д. Андерсона з питань раку враховують безпеку та підлягають вивченню відомостей з кримінальної історії. Претендент не повинен палити та не повинен вживати наркотики.

Clinical Research Fellowship

Клінічна дослідницька стипендія

Країна: США;

Дедлайн: 31.12.2019

Веб-сайт: postdocjobs.com

Програма наукових співробітників кафедри дерматологічних клінічних досліджень при Колумбійському  університеті пропонує досвід клінічних досліджень у всіх країнах. Робота з нашими експертами-клініцистами, колегами, здобуття навичок клінічної діяльності.

Вимоги: ступінь MD / PhD і завершення принаймні 1 року PGY1 резидентури (до 30 червня). Стипендіати також повинні мати завершену резидентуру в дерматології , резюме і три цитування, оцінки за Step 1 та 2 USMLE. Step 3 (необхідний для отримання медичної ліцензії штату Нью-Йорк; його потрібно отримати до початку стипендії), державна медична ліцензія штату Нью-Йорк; на час початку (1 Липня)

Дати: ця стипендія на один-два роки. Кожен призначений термін триває з 30 липня по 1 червня

Якщо ви відповідаєте вище зазначеним вимогам і хочете подати заявку, будь ласка, надішліть електронний лист Грейс Улеріо на адресу gu2012@cumc.columbia.edu та Анжелі Кріштіано на адресу amc65@cumc.columbia.edu із вступним листом та резюме.

Computational Psychiatric Genetics

Обчислювальна Генетика і Психіатрії

Країна: США;

Дедлайн: 31.12.2019

Веб-сайт: postdocjobs.com

Посада постдоктора тепер доступна для роботи з доктором Шичжуна Хан, професором кафедри психіатрії та поведінкових наук Університету Джонса Хопкінса. Дослідження в лабораторії доктора Хана були зосереджені на дослідженні генетичної основи психіатричних розладів, а також на розробці статистичних генетичних підходів та обчислювальних інструментів, які сприятимуть спробі широко визначити сприйнятливість до захворювань.

Вимоги: зацікавлені претенденти повинні надіслати автобіографію, заяву про наукові інтереси, та контактну інформацію на Shizhong Han at.shan67.

 

 

 

Postdoctoral Research Fellow

Науковий співробітник

Страна: Великобританія;

Дедлайн: 20.10.2019

Веб-сайт: jobs.aston.ac.uk

У нас є захоплююча можливість для вченого-дослідника з досвідом електрофізіології in vivo та in vitro, щоб співпрацювати з доктором Сухвіром Райтом  у проекті, що фінансується грантом Wellcom, дослідження патофізіології та епілептогенності нейронів, аутоантитіл, що мають відношення до дитячої епілепсії.

Якщо у вас є якісь питання, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з HR через recruitment@aston.ac.uk

Postdoctoral Research Associate

Науковий співробітник

Страна: Великобританія;

Дедлайн: 07.10.2019

Веб-сайт: vacancies.ed.ac.uk

Група Вейл в Едінбургському університеті набирає  наукових співробітників для дослідження впливу  мітохондріальної генетики на вроджений імунітет. Посада буде базуватися в Інституті еволюційної біології в школі біологічних наук Едінбургського університету, також буде відбуватися співпраця з доктором Тіїна Салмінен (Тампереський університет, Фінляндія). Посада фінансується грантом Leverhulme Trust і доступна з жовтня 2019 року протягом 2 років та 5 місяців.

Postdoctoral Research Scientist in Cellular Structural Biology

Доктор філософії у відділі клітинної структурної біології

Ми шукаємо високомотивованого вченого докторанта в відділ клітинної структурної біології  для приєднання  до проекту, який фінансується за проектом Wellcome, та візьме на себе провідну роль у створенні та проведенні експериментів для оцінки та впровадження нових систем дослідження.

Посада є штатною або за строковим контрактом до 31 серпня 2020 року з потенціалом продовження, і фінансується Wellcome.

New call for application by Johannes Gutenberg University and University Medical Center Mainz

Новий конкурс на участь у конкурсі університету Йоханнеса Гутенберга та Університетського медичного центру Майнц

Країна: Німеччина;

Дедлайн: 13.10.2019

Веб-сайт: grk.lifesciences-lifewriting.u

Зверніться за унікальною можливістю потрапити у нашу міждисциплінарну дослідницьку навчальну групу “Науки про життя – Життєпис”!

Починаючи з квітня 2020 року, ми пропонуємо 10 посад докторантів DFG, які повністю фінансуються стипендіями для випускників природничих та гуманітарних наук, а також студентів медицини. Успішні кандидати отримають трирічну стипендію докторантури DFG у розмірі 1,468 євро. Доступна підтримка дослідників з дітьми (для отримання додаткової інформації звертайтесь до Сари Шмідт). Стипендії засновані в університеті Йоганнеса Гутенберга та Університетському медичному центрі Майнц.

З академічних питань звертайтесь до доповідачів дослідження: проф. Д-р Міта Банерджі, Тел. : 06131 39-22711, Інститут транснаціональних американських досліджень Обами, університет Йоханнеса Гутенберга

Майнц ун-т. -Проф. Доктор Норберт Пол, Тел. : 06131 17-9545, Інститут історії, теорії та етики медицини, Університетський медичний центр Майнц